Prezenty na roczek

Pierwsze urodziny to zakończenie pewnego etapu. Żegnamy z łzą w oku naszego małego niemowlaka, a witamy już całkiem sprytnego małego człowieka. Wielki dzień Zoi zbliża się wielkimi krokami, już 19 września nasza panienka kończy roczek. Tort wybrany, dekoracje zamówione, goście zaproszenia i pojawia się magiczne pytanie "co kupić na prezent?". No właśnie co kupić coś praktycznego z czego bardziej skorzystają rodzice czy może celować w zabawkę, która będzie cieszyć malucha?

Ja zdecydowanie stawiam na rzeczy dla dziecka. Razem z najbliższymi robimy zrzutkę i kupujemy coś wyjątkowego. Jeżeli macie mniejsze fundusze nic straconego, poniżej lista inspiracji, gdzie znajdziecie cuda nawet poniżej 50 zł:)

Układanki i wieże

Idealna zabawka do burzenia i stawiania. Dzięki wieżom nasze maluchu uczą się koordynacji
 i pobudzają swoją kreatywność tworząc coraz to nowsze konstrukcje. Polecam te drewniane bo są niezniszczalne i cieszą oko, nie tylko malucha:) 

12/3/4/5


Czas na kąpiel

Zabawki do kąpili przydadzą się zawsze. Warto zwrócić uwagę, aby można je było całe później umyć. Niestety zamknięte powierzchnię mają skłonność do obrastania grzybem:/ Zabawki "ruchome" zapewanią dużo atrakcji maluchowi podczas wodnych szaleństw. 
1/2/3/4/5/ 6


Wózki, wózeczki i lale

Trafił mi się egzemplarz uwielbiający wózki wszelkiej maści. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się podarować Zoi na pierwsze urodziny wyjątkowy wózeczek:) Wszelkiego rodzaju pchacze i wózki to nie tylko prezent dla dziewczynek. Dla mam chłopców np. firma Janod przygotowała świetny wózek z narzędziami. Lalki występują w różnego rodzaju narodowościach i są podzielne na płcie więc każdy rodzic znajdzie coś dla swojego szkraba.
1/2/3/4/5/6

Pojazdy i bujaki

Świetnym pomysłem na urodziny są pojazdy wszelkiego rodzaju. Zapewne dziecko skorzysta z nich trochę później, ale ponieważ te najlepsze nie należą do najtańszych warto właśnie jeden z nich podarować na pierwsze urodziny. Zoja dostała od nas Pukylino, ale pomimo tego że już sprawnie porusza się na nóżkach rowerek nadal nie jest w użytku. Świetnym pomysłem jest hulajnoga
 z siedziskiem, którą w odpowiednim czasie przekształcimy na pojazd na 3 kołach. Osobiście uważam, że to jeden z najlepszych prezentów.


1/2/3/4/5/6/7

pam, pam pam


Właśnie tak określa wszelkie instrumenty nasza dziewczynka. Dzieci uwielbiają tworzyć, gorzej z odbiorcami tych radosnych dźwięków. Dlatego też wybierając instrumenty muzyczne stawiam na te z przyjemnym dźwiękiem.
1/2/3/4/5/6


Róźności

W tej kategorii zamieszczam prezenty, które nie pasują do powyższych kategorii:) Tablica manipulacyjna to czasopochłaniacz dla maluchów. Jeśli macie sporo miejsca to polecam Wam tablice stworzone personalnie. Dziś możemy je zakupić w wybranym kształcie i kolorystyce. Do "tanich" prezentów i efektowych prezentów muszę zaliczyć drewniane zwierzątka do ciągnięcia i zabawki pop-up, które moje dzieci uwielbiają.
1/2/3/4/5/6

Klocki, kostki edukacyjne i kulodromy

W okolicach roku dzieci namiętnie ćwiczą motorykę małą. Poniższe zabawki nadają się do tego idealnie. My zdecydowaliśmy się na bajecznie kolorową kostkę od b.toys niebawem dam Wam znać co na to Zoja.


1/2/3/4/5/6

Książek nigdy dosyć


Co tu dużo pisać ksiązki to moim zdaniem jedne z najpiękniejszych prezentów. Sama często je odstaję i zawsze cieszę się, jak dziecko. Oprócz poniższych tytułów zobaczcie jeszcze serię z Tulletem! I zajrzycie do działu biblioteczka dziecioli !



Udostępnij:

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)