Inspiracje prezentowe dla starszakówDo świąt zostało 12 dni więc jeśli nie macie jeszcze podarunków, to szybko działajcie. Prezentownik dla starszaków sprawił mi mnóstwo frajdy i przyznam się Wam po cichu, że miałam super pomocnika. Gabryś nadzorował moje wyboru będąc czasami bezlitosnym, patrząc na mnie kiwał głową i mówił "mamo serio, teraz to już przesadziłaś". Inspiracje są sprawdzone i coś czuję, że wywołają zachwyt na buziach naszych najstarszych pociech.W zestawieniu pojawia się lego, których brakuje we wcześniejszych inspiracjach. Jednak Lego to taki pewniak, że nie wrzucałam go z premedytacją. Większość dorosłych myśląc o prezentach myśli właśnie o Lego. Seria z jurassic world, która pojawia się w dzisiejszym zestawieniu to według mojego syna tegoroczny hit, więc sami rozumiecie ze znawcą nie ma co dyskutować:)


Moim osobistym hitem jest zestaw grawitex - to zabawka do samodzielnego tworzenia toru kulkowego. Wciągnęliśmy się w nią wszyscy rodzinnie. Nawet Zojanka próbuje współpracować ze starszakami podczas tworzenia zakrętów i przeszkód:) Do zestawu startowego możemy dokupować większe lub mniejsze zestawy w zależności od naszych możliwości...mieszkaniowych:)1/2/3/4/5/61/2/3/4/5/6
1/2/3/4/5

Udostępnij:

Komentarze

4 komentarze:

 1. Fajne propozycje na prezenty dla dzieciaków, sama obecnie szukam czegoś na urodziny syna. Dodatkowo widzę tutaj kilka ciekawych propozycji, którymi mogę się zainspirować i łatwo mu coś znaleźć ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno się zainspiruję :) Dzięki za podpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Może coś śmiesznego np. nosacz :D

  https://prezentsimple.pl/nosacz-typowy-polak,k-9781.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Taki kubek w stylu pada do konsoli sama sobie kupię chyba :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)